RYCHLÉ A SNADNÉ CAJUNSKÉ KREVY

Tyto pikantní, máslové cajunské krevety by mohly být vytvořeny za méně než 10 minut a je to přesně ten druh jídla, do kterého se nadšenci krevet jistě zblázní! Připravte si krevety k těstovinám, rýži, zelenině nebo je dokonce všechny konzumujte sami – bez ohledu na to, co si vyberete, budete mít ve skutečnosti večeři, na které si každý pochutná!

Pokud hledáte rychlý a zdravý protein na dnešní večeři, pikantní cajunské krevety by měly být ve skutečnosti na vrcholu vašeho seznamu! Každá kreveta velikosti kousnutí je ve skutečnosti lahodné sousto plné cajunské chuti a všechny je můžete snadno vyšlehat prakticky v žádném okamžiku!

Vytvořte si pár jednoduchých okrajových jídel a snadno si můžete dát skutečně rychlou a jednoduchou večeři vhodnou pro jakýkoli typ doby celého týdne.

CAJUNSKÉ KREVY

🥘 Potřebné materiály

Velmi doporučuji volitelný extrakt Herbes de lemon a Provence. Opravdu to bere chuťové konto na nulu!

2 lžíce másla – Na restování krevet.
1 lžička česneku – mletého.
1 kila navíc Krevety – Velké, vykrojené a oloupané.
2 polévková lžíce cajunského koření – Prohlédněte si jídlo nebo dokonce použijte svou preferovanou značku.
1 lžička Herbes de Provence (volitelné) – podle chuti (*viz podrobnosti).
1 velký citron (volitelně) – odšťavňovaný nebo dokonce nabízený na okraji.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Na toto jídlo je opravdu velmi málo, protože krevety se vaří rychle! Pořiďte si pánev i stěrku, stejně jako jste ve společnosti!

1. Rozmrazování

Umístěte 2 lžíce másla do nástroje směrem k velké pánvi a rozmrazte je na středně vysoké teplotě. Když se máslo skutečně rozmrazí a začne bublat, přidejte 1 lžičku mletého česneku a 1 orestujte.

2.Zahrňte krevety

Když je česnek skutečně aromatický, vmíchejte 1 libru krevet navíc, které byly skutečně oloupané a zbavené cajunského koření. Promíchejte, dokud nebude účinně zakrytá. *Volitelná 1 lžička provensálských bylinek může být také aktuálně zahrnuta kromě lisu čistého citronu.

3.Smažte

Krevety nechte restovat, dokud nebudou ve skutečnosti již průsvitné, stejně jako fuchsie ve stínu, asi 3-5 minut.

4.Proveďte

Eliminujte příchody z výkonu okamžitě a za tepla.

Udělejte si krevety spolu s okrajem špinavé rýže, nebo je dokonce můžete přimíchat přímo k těstovinám z cajunské klobásy! Také zakrytí zapařeného pokrmu z jasmínové rýže spolu s cajunskými krevetami bude také skutečně chutné.

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Herbes de Provence zahrnuje některé francouzské afekty. To prakticky vytvoří toto jídlo mnohem extra kreolské ve srovnání s Cajun, nicméně stále chutné!

Používám extrakt z padesáti procent citronu. I po tom kusu různých dalších padesát procent přímo do klínů jako ozdoba při nabízení!

Uchovávání: Zbývající krevety by měly být po vychladnutí skutečně vloženy do vzduchotěsné přihrádky a také 3-4krát zchlazeny. Chcete-li zamrznout, použijte úplně stejnou přihrádku nebo dokonce sáček s lednicí a mrazničkou a potěšte se do 6 měsíců. Rozmrazte přes noc v lednici.

Ohřívání: Po úplném rozmrazení lze krevety znovu ohřát na pánvi nad teplým nástrojem spolu s lžící másla nebo dokonce oleje. Jednoduše restujte dostatečně dlouho, aby se úplně prohřály.