RECEPT NA VELIKONOČNÍ BASKETBALOVÉ KOŠÍČKY

Tyto rozhodně roztomilé velikonoční košíčky se ve skutečnosti vydělávají velmi jednoduše, stejně jako mladí lidé jistě rádi dosáhnou ozdobných košíčků sami! A také, cokoli sladkého, které se na vaše koláčky ve skutečnosti nepoužívá, je vlastně rozumné hotové občerstvení!

Moje velikonoční košíčky jsou ve skutečnosti použity jako moje vlastnoručně vyrobená miska na dort v bílé barvě spolu s mou vanilkovou polevou. Doporučuji tónování gelových jídel na krémovou polevu, protože vaše odstíny jsou ve skutečnosti mnohem extra přesné.

Stejně jako jsem ve skutečnosti promeškal tato velmi rozkošná třpytivá vajíčka v předchozích letech nákupu velikonočních sladkostí? Líbí se mi způsob, jakým vypadají! Můžete však snadno použít jakoukoli sladkost definovanou velikonočním vejcem, kterou nosíte na dlani!

 

VELIKONOČNÍ BASKETBALOVÉ KOŠÍČKY

JAK UDĚLAT VELIKONOČNÍ BASKETBALOVÉ KOŠÍČKY

Vytvořte si těsto na košíčky a rovnoměrně je rozdělte přímo do forem na vaření, které byly ve skutečnosti plné obložení košíčků. Každou výstelku košíčků nevkládejte více než úplně.

Dodržujte pokyny pro vaření a kontrolujte košíčky po 15 minutách. Košíčky s nejžádanějšími rozměry se ve skutečnosti při pečení při 350 F (175 C) vyrobí za 15 – 22 minut.

Zkontrolujte své koláčky vložením párátka přímo do zařízení na košíčky. Párátko by mělo vypadat vyčištěné, aniž by na něm drželo těsto.

Odstraňte košíčky ze sporáku a na pár minut je nechte všechny na pánvi na vaření. Přejděte ke kabelové chladící polici směrem k úžasnému úplně.

Rozmixujte svou vanilkovou polevu s máslovým krémem podle návodu k jídlu. V případě potřeby změňte rovnoměrnost polevy, abyste zajistili, že máslový krém dosáhne hustoty nástroje.

Před polevou košíčků vystínujte krémovou polevu směrem k čerstvému ​​osvětlení pomocí tónování gelových jídel.

Níže je uvedena řada podrobností o vytváření „trávy“ na vašich koláčcích.

 

JAKÁ TRYSKA TVORÍ TRÁVU?

Wiltonův návrh travnatého potrubí č. 233 (také označovaný jako návrh potrubí s více otvory) je ve skutečnosti ten, který ve skutečnosti využívám k tomu, abych na těchto košíčcích vydělal trochu trávy. 2 různé další návrhy potrubí, které jistě také vytvoří trávník, jsou ve skutečnosti návrh trávníku velikosti nástroje č. 29 a také návrh velkého trávníku č. 234. Návrhy na potrubí značky Ateco rovněž poskytují „jednostupňovou velkou turfovou trubku

 

JAK VYTRÁBIT TRÁVU POMOCÍ TIPY NA POTRUBÍ WILTON

Přizpůsobte svůj návrh potrubí přímo do potrubního sáčku a naplňte sáček z padesáti procent kompletní spolu s polevou hustoty nástroje. Nasměrujte svůj trávník tak, že budete držet pytel v etickém úhlu 90 úrovní nad košíčkem. Návrh by se rozhodně neměl ve skutečnosti dotýkat košíčku, ale jednoduše přes povrch dortu.

Polevu vytlačte a postupně zvyšujte daleko od vašeho košíčku. Až budete mít na trávníku skutečně dostatečnou velikost, spusťte tlak na pytel a zvedněte ho pod úhlem nahoru.

Pokud chcete, můžete snadno zvednout pytel na několik podivných sklonů, aby váš trávník získal zcela přirozený vzhled.

Opakujte, dokud nebudete mít skutečně dostatek „shluků“ drnu směrem k dohodě s vedením košíčku. *Neustále zkoumám svou polevu a směs návrhů na pergamenové zprávě, než si dám do koláčků. To mi pomáhá pochopit právě míru stresu, kterou potřebuji pro svou stejnoměrnost polevy.

 

JAK VYRÁBÍM TRÁVU BEZ HORCE POTRUBÍ?

Pokud máte ve skutečnosti pytel, naplňte jej padesátiprocentní metodou spolu s krémovou polevou s hustotou nástroje. Složte návrh uzavření zadní části tašky samostatně a použijte lepicí pásku, abyste ji udrželi na místě, abyste zajistili, že máte skutečně asi 1 v nižší úrovni, kde bude návrh potrubí ve skutečnosti.

Pokud skutečně používáte plastový sáček, sklopte jeden okraj vzadu samostatně, abyste se ujistili, že máte skutečně zaoblený bod 1 v směrem k použití jako bod potrubí. Použijte lepicí pásku k udržení složeného bodu na místě.

V současné době, spolu s některou z těchto možností, použijte párátko k vyražení několika otvorů v dlouhodobém horizontu vašeho potrubního vaku nebo dokonce úložného vaku. Zkoumání s cílem přesně zjistit, jak poleva skutečně vytéká. V případě potřeby rozšiřte otvory zasunutím párátka a jeho kýváním. V případě potřeby zahrňte mnohem více otvorů navíc.

Váš trávník se jistě bude rýhovat jako chlupy i vzhled různý oproti těmto košíčkům použitým podle návrhu lemování, ale určitě bude na košíčkách stále vypadat jako krásný trávník!